KONKURS LITERACKI I FOTOGRAFICZNY

XV Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Eugeniusza Paukszty
"Małe ojczyzny -pogranicze kultur i regionów"

pliki do pobrania:

Polsko- Niemiecki Konkurs Literacki i Fotograficzny im. Eugeniusza Paukszty „Transgraniczny album poetycki”

pliki do pobrania:

„Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007-2013, Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu  „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa.

„Das Projekt wird aus Mitteln des Europäischen Fonds für Regionale Entwicklung im Rahmen des Operationellen Programms der grenzübergreifenden Zusammenarbeit Polen (Wojewodschaft Lubuskie) –Brandenburg 2007-2013, Small Project Fund und Netzwerkprojektefonds der Euroregion Spree-Neiße-Bober, kofinanziert.“

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość”/ „Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”.