O finansach…. w bibliotece

Dnia 30.05.2014r. w Mediatece „Światowid” ruszyło pierwsze z pięciu spotkań  cyklu szkoleń pod nazwą „O finansach…. w Bibliotece”.  W spotkaniu uczestniczyło 15 osób. Podczas spotkania zostały omówione zagadnienia dotyczące budżetu domowego. Uczestnicy dowiedzieli się jak racjonalnie zarządzać budżetem domowym, jak wykorzystać porównywarkę cenową w Internecie, a także jak szukać opinii w internecie na temat zakupywanych towarów. Spotkanie zakończyło się wspólną kawą oraz poczęstunkiem. Projekt jest dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego, a jego założenia wpisują się w cele Programu Rozwoju Bibliotek.