Wakacjada 2014

Za nami dwa dni wakacyjnych zajęć  prowadzonych w Mediatece „Światowid”. Na dzieciaczki czekało wiele atrakcyjnych zajęć.  Na samym początku przekazaliśmy im wiedzę na temat pracy bibliotekarza, biblioteki oraz etapów powstawania książki. Przeplataliśmy to zabawami ruchowymi, gdzie głównym ich celem  była integracja uczestników. Dzieci rozwiązywały także zagadki związane z bohaterami znanych bajek oraz projektowały własne zakładki do książek.  Dodatkową atrakcją było malowanie różnymi wzorkami twarzy, a także rąk.

Podczas kolejnego spotkania dla dzieci przygotowana została projekcja filmowa. Uczestnicy oglądali „Krainę Lodu”, a po bajce rozwiązywali krzyżówkę dotyczącą jej treści. Z tym zadaniem poradzili sobie znakomicieJ.  Podczas spotkania tworzyli również piękne świeczniki, które można podziwiać na fotografiach. Ten wakacyjny czas spędzony w Mediatece „Światowid” uczciliśmy porcją smacznych lodówJ

Do zobaczenia za rok….:)