POMYSZKUJ W BIBLIOTECE

W ramach europejskiego "Tygodnia z Internetem 2011", mającego na celu zachęcenie jak największej liczby osób - przede wszystkim tych, które dotąd nie używały Internetu do wykorzystania jego różnych możliwości, 28 lutego br. nasza biblioteka zorganizowała spotkanie dla seniorów według scenariusza pt.: "Poradnia Zdrowia". Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z podstawową obsługą komputera oraz korzystania z Internetu. Tematem przewodnim spotkania było zdrowie seniora oraz wszelkie porady z tym związane. Seniorzy zapoznali się z portalami internetowymi o tematyce zdrowotnej, mieli możliwość zbadania wzroku on-line, a także dostrzegli jakie różne możliwości daje Internet np. kupowanie leków w Internetowych aptekach jest o wiele tańsze niż kupno w tradycyjnych aptekach.